Stránka krasokorčuliarskeho klubu v Prešove

Výsledky – sezóna 2017-2018

Majstrovstvá SR mladšieho žiactva a nádejí,

Ružomberok 3.3. -4.3. 2018

  • Nádeje 7 – 14. Veronika Kurimská 10,83 b. /štartovala ako náhradníčka Zuzany Oravcovej, ktorá pre nemoc neštartovala/ 

Veľká Cena Liptova 2018, 24. – 25.2.2018

  • Nádeje 8 – 10. Katarína Ferencová 17,41 b.
  • Staršie žiačky – 6. Marína Pastieriková 65,20 b.
  • Starší žiaci2. Kristián Kozma 66,34 b.
  • Basic staršie – 25. Tatiana Chovančáková 12,63 b.
  • IK mladšie Silver – 8. Dominika Ferencová 23,50 b.
  • Adult Bronze – 7. Saskia Oľhová 17,70 b.
  • Hviezdičky – 8. Karolína Onofrejová 3,55 b.

XI. Veľká Cena Ružomberka, 17.-18.2.2018

  • Nádeje 7 – 4. Zuzana Oravcová 18,16 b.
  • Nádeje 8 – 19. Katarína Ferencová 15,20 b.
  • Nádeje 9 – 15. Laura Kozmová 19,08 b.
  • Nádeje 10 – 20.Eliška Frýdlová 20,40 b.
  • IK mladšie Gold3. Dorota Kronová 31,18 b.
  • IK staršie Gold1. Terézia Kurimská 39,90 b.
  • Adult Bronze – 6. Saskia Oľhová 25,81 b.
  • Hviezdičky- prvá súťaž-  11. Karolína Onofrejová 7,20 b.
                                                 12. Soňa Morochovičová 6,26 b.

9. Žilinská pirueta, 10.-11.2.2018

  • Nádeje 8 – 15. Katarína Ferencová 15,80 b.
  • Nádeje 9 – 12. Laura Kozmová 21,19 b.
  • Adult Bronze – 6. Oľhová Saskia 18,20 b.

Majstrovstvá Slovenska juniorov a staršieho žiactva,

Nové Mesto nad Váhom 3.2. -4.2. 2018

  • Staršie žiačky – 14. miesto Marína Pastieriková 61,75 b.
  • Starší žiaci – 5. miesto Kristián Kozma 58,36 b.

1. Ice Cup Brezno 2018, 27. – 28.1.2018

  • Nádeje 7 – 5. Zuzana Oravcová 18,77 b.
  • Nádeje 10 – 15. Eliška Frýdlová 21,18 b.
  • Staršie žiačky - 7. Marína Pastieriková 66,20 b.

48. Veľká Cena Košíc a 25. Košická korčuľka 2018, 20. -21.1.2018

  • Nádeje 7 – 5. Zuzana Oravcová 15,13 b., 7. Veronika Kurimská 12,64 b.
  • Nádeje 8 – 14. Katarína Ferencová 16,10 b.
  • Nádeje 9 – 8. Laura Kozmová 19,15 b.
  • Nádeje 10 – 14. Eliška Frýdlová 21,58 b.
  • Mladšie žiačky 11 – 14. Alžbeta Kurimská 24,70 b.
  • Staršie žiačky - 10. Marína Pastieriková 64,93 b.
  • Basic staršie – 11. Tatiana Chovančáková 13,96 b.
  • IK mladšie Gold – 3. Dorota Kronová 29,91 b.
  • IK mladšie Silver – 1. Dominika Ferencová 25,10 b.

9. Novomestský Pohár Fedory Kalenčíkovej v krasokorčuľovaní, Nové Mesto nad Váhom  13.-14.1.2018

  • Nádeje 7 – 7. Zuzana Oravcová 16,80 b.
  • Nádeje 9 – 11. Laura Kozmová 20,52 b.
  • Starší žiaci – 4. Kristián Kozma 67,39 b.

Crow Aréna Trophy Košice 2017, 29.-30.12.2017

  • Nádeje 72. Zuzana Oravcová 16,29 b., 7. Veronika Kurimská 13,61 b.
  • Nádeje 8 – 5. Katarína Ferencová 15,90 b.
  • Nádeje 9 – 7. Laura Kozmová 21,18 b.
  • Nádeje 10 – 5. Eliška Frýdlová 22,01 b.
  • Mladší žiaci3. Peter Antol 28,88 b.
  • Mladšie žiačky 11 – 6. Alžbeta Kurimská 23,74 b.
  • Staršie žiačky - 9. Marína Pastieriková 62,34 b.
  • Starší žiaci1. Kristián Kozma 66,99 b.
  • Basic staršie – 7. Tatiana Chovančáková 14,31 b.
  • IK mladšie Gold1. Dorota Kronová 29,81 b.
  • IK mladšie Silver2. Dominika Ferencová 24,39 b.

Poľana Cup Detva 1. -2. 12. 2017

  • Nádeje 71.  Zuzana Oravcová 17,56 b.
  • Nádeje 8 – 5. Katarína Ferencová  18,27 b.
  • Nádeje 9 – 14. Laura Kozmová 18,88 b.
  • Nádeje 10 – 16. Eliška Frydlová 20,15 b.
  • Staršie žiačky – 5. Marína Pastieriková 68,40 b.
  • IK Gold ml. – 1. Dorotka Kronová  31,88 b.
  • IK Silver ml. – 5. Dominika Ferencová 24,06 b.
  • Basic staršie – 16. Tatiana Chovančáková  14,19 b.

12th Eastern Hungary Cup Miskolc – Hungary

18-19 November, 2017

  • Basic novice B2. Marína Pastieriková
  • Cubs I. ISU 9 girl – 6. Eliška Frýdlová
  • Chick I. ISU 7 girl2. Katarína Ferencová
  • Chick II. ISU 6 girl – 5. Zuzana Oravcová
  • Recreation A Bronze – 5. Tatiana Chovančáková
  • Recreation B Bronze – 4. Dominika Ferencová
  • Recreation C Silver2. Dorota Kronová

41.  Cena mesta Prešov 11.-12.11.2017

  • Nádeje 7- 3. Oravcová Zuzana 17,62 b., 5. Kurimská Veronika 13,93 b.
  • Nádeje 8 – 9. Ferencová Katarína 16,76 b.
  • Nádeje 9 – 6. Kozmová Laura 18,78 b.
  • Nádeje 10 – 8. Frýdlová Eliška 19,63 b.
  • Basic staršie3. Chovančáková Tatiana 14,40 b.
  • Mladšie žiačky 11 – 8. Kurimská Alžbeta 26,55 b.
  • Mladší žiaci3. Antol Peter 26,04 b.
  • Staršie žiačky2. Pastieriková Marína 71,52 b.
  • Starší žiaci1. Kozma Kristián 66,16 b.
  • IK mladšie Gold1. Kronová Dorota 31,27 b.
  • IK mladšie Silver2. Ferencová Dominika 21,86 b.
  • Adult Bronze2. Oľhová Saskia 23,40 b.
  • Adult Gold1. Miščíková Patrícia 54,10 b.

Hamikovo Cup 21. – 22. 10. 2017 Hamuliakovo

  • Nádeje 10 – 7.Eliška Frýdlová 20,22 bodov
  • Nádeje 8 – 9. Katka Ferencová- 14,33 bodov
  • Nádeje 7 – 4. Zuzana Oravcová 15,37 bodov
  • Starší žiaci – 2.Kristián Kozma 55,33 bodov
  • Staršie žiačky – 4. Marína Pastieriková 62,28 bodov v SP 3. Miesto