Stránka krasokorčuliarskeho klubu v Prešove

Výsledky – sezóna 2018-2019

Finále Interpretačného korčuľovania pre rok 2019

Staršie nádeje B – 6. miesto Tatiana Chovančáková 23,03 b.                                            Mladšie nádeje B – 9. miesto Karolína Onofrejová 13,28 b.                                                                                            14. miesto Kristína Cmárová 9,61 b.                                                                                                    16. miesto Sandra Berezňáková 7,62 b.                                                               Hviezdičky – 5. miesto Simona Zeleňáková 11,68 b.                                                                         IK Silver starší – 7. miesto Stella Pavlíková 17,84 b.                                                                           IK Silver mladší – 6. miesto Sára Šafranková 20,21 b.                                                                                                      8. miesto Dominika Ferencová 19,09 b.                                                            Adult Bronz – 4. miesto Saskia Oľhová 20,03 b.

  

12.ročník Veľkej ceny Ružomberka, 16. – 17.2.2019

Mladšie žiačky B -4. miesto Eliška Frýdlová 20,70 b.                                                          Nádeje 10 – 15. miesto Laura Kozmová 22,67 b.                                                                 Nádeje 8 – 14. miesto Zuzana Oravcová  20,95 b.                                                                  Staršie nádeje B – 16. miesto Tatiana Chovančáková 16,64 b.                                           Mladšie nádeje B – 21. miesto Soňa Morochovičová 10,40 b.                                                                                            22. miesto Kristína Cmárová 9,83 b. -prvý štart                                                                                24. miesto Karolína Onofrejová 9,20 b.                                                                                              26. miesto Sandra Berezňáková 7,29 b.-prvý štart                                                                            27. miesto Zuzana Babičová 4,11 b. – prvý štart                          Hviezdičky – 2. miesto Simona Zeleňáková 12,11 b.  

33. ročník  Veľkej Ceny Zvolena, 9. – 10.2.2019

Mladšie žiačky B – 4.miesto Eliška Frýdlová 20,71 b.                                                            Nádeje 9 – 12. miesto Katarína Ferencová 19,66 b.                                                                       IK Silver mladšie – 10.miesto Dominika Ferencová 19,00 b.                                                     IK Silver staršie – 15.miesto Stella Pavlíková 12,66b. – prvý štart                                              IK Gold – 2.miesto Dorota Kronová 28.97 b.                                                                      Hviezdičky – 2.miesto Simona Zeleňáková 9,19 b.

Majstrovstvá Slovenska Juniorov a staršieho žiactva 2019, Pezinok, 2.-3.2.2019

Starší žiaci – 5. miesto Kristián Kozma 70,37 b.

5. Poľana Cup Detva, 26.-27.1.2019

Nádeje 8 – 8.miesto Zuzana Oravcová 20,64 b.

Veľká cena Košíc a Košická korčuľka, 19.-20.1.2019

Starší žiaci – 5. miesto Kristián Kozma 64,27 b.
Mladšie žiačky – 21.miesto Alžbeta Kurimská 25,81 b.
Mladšie žiačky B – 2. miesto Eliška Frýdlová 20,63 b.
Nádeje 10 – 13.miesto Laura Kozmová 23,33 b.
Nádeje 9 – 18. miesto Katarína Ferencová 17,48 b.
Nádeje 8 – 13.miesto Zuzana Oravcová 14,95 b., 14.miesto Veronika Kurimská 13.11 b.
Staršie nádeje B – 4.miesto Tatiana Chovančáková 20,52 b.
Mladšie nádeje B – 5. miesto Soňa Morochovičová 14,19 b.
9.miesto Karolína Onofrejová 11,73 b.
IK Silver mladšie – 5.miesto Dominika Ferencová 19,64 b.
6.miesto Sára Šafranková 19,07 b. – prvý štart na pretekoch
Predstavila sa aj najmladšia hviezdička Simona Zeleňáková. Tieto deti neboli hodnotené.

60th Grand Prix of Bratislava, 14.-16.12.2018

Starší žiaci – Advenced Novices Boys – 5. miesto Kristián Kozma 58,99 b.                    Mladšie žiačky B – Basic Novices Girls – 12. miesto Eliška Frýdlová 19,52 b.                              Nádeje 10 – Juvenile Girls 10 –  24. miesto Laura Kozmová 22,70 b.                                            Nádeje 9 – Juvenile Girels 9 – 22. miesto Katarína Ferencová 18,07 b.                                        IK Silver mladší – 1. miesto Dominika Ferencová 21,98 b.

3. ročník Crow aréna Trophy Košice 2018, 9.-10.12.2018

Starší žiaci – 3. miesto Kristián Kozma 72,76 b.
Mladšie žiačky – 14. miesto Alžbeta Kurimská 25,35 b.
Mladšie žiačky B – 2. miesto Eliška Frýdlová 18,86b.
Nádeje 10 – 6. miesto Laura Kozmová 23,72 b.
Nádeje 9 – 11. miesto Katarína Ferencová 17,05 b.
Nádeje 8 – 10. miesto Zuzana Oravcová 17,54 b. , 11. miesto Veronika Kurimská 15,39 b.      Staršie nádeje B – 4. miesto Tatiana Chovančáková 21,48 b.                                                        Mladšie nádeje B – 5. miesto Soňa Morochovičová 13,19 b.,                                                                                               8. miesto Karolína Onofrejová 12,04 b.                                                            IK Silver mladší – 2. miesto Dominika Ferencová 20,22 b. 

37. ročník Veľkej ceny Žiliny, 30.11.-1.12.2018

Mladšie žiačky – 16. miesto Alžbeta Kurimská 26,12 b.                                                          Nádeje 8 – 6. miesto Zuzana Oravcová 20,70 b.
11. miesto Veronika Kurimská 15,65 b.                                                                            Staršie nádeje B – 12. miesto Tatiana Chovančáková 20,82 b.                                            Hviezdičky – 3. Simona Zeleňáková 6,94 b. 

56. ročník Grand Prix SNP Banská Bystrica, 24.-25.11.2018

Mladšie žiačky B – 5. miesto Eliška Frýdlová 20,74 b.
Nádeje 9 – 14. miesto Katarína Ferencová 17,95 b.
Nádeje 8 – 9. miesto Zuzana Oravcová 18,03 b.
Staršie nádeje B – 4. miesto Tatiana Chovančáková 17,79 b.
Mladšie nádeje B – 7. miesto Soňa Morochovičová 12,51 b.
9. miesto Karolína Onofrejová 12,06 b.
IK Gold Junior – 2. miesto Dorota Kronová 35,41 b. 
IK Silver mladšie – 4.miesto Dominika Ferencová 18,35 b.

42. ročník Ceny mesta Prešov, 10.11.2018

Starší žiaci – 1. miesto Kristián Kozma 70,66 b.                                                                                Mladšie žiačky B - 2. miesto Eliška Frýdlová 18,46 b.                                                                      Mladšie žiačky – 11. miesto Alžbeta Kurimská 24,84 b.
Nádeje 10 – 6. miesto Laura Kozmová 23,20 b.
Nádeje 9 – 9. miesto Katarína Ferencová 18,49 b.
Nádeje 8 –  7. miesto Veronika Kurimská 17,58 b., 9. miesto Zuzana Oravcová 17,08 b.      Staršie nádeje B – 7. miesto Tatiana Chovančáková 21,07 b.                                                        Mladšie nádeje B – 5. miesto Soňa Morochovičová 11,78 b.,                                                                                               7. miesto Karolína Onofrejová 11,45 b.                                                            IK Silver mladší – 6. miesto Dominika Ferencová 18,96 b.                                                              IK Gold Junior – 2. miesto Dorota Kronová                                                                                        Adult Bronz - 3. miesto Saskia Oľhová 21,11 b.               

Predstavila sa aj Simona Zeleňáková v kategórii Hviezdičiek,nezískavili bodové hodnotenie.