Stránka krasokorčuliarskeho klubu v Prešove

Výsledky – sezóna 2019 – 2020

Ice Cup Brezno 29.2. – 1.3. 2020

Mladšie žiačky B – 7.Tatiana Chovančáková  (21,22 b.)

Mladšie nádeje B – 8. Karolína Onogrejová  (15,47 b.),  10. Zuzana Babičová (14,55 b.)

Hobby Silver Junior – 7. Stella Pavlíková  (20,51 b.)

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKEJ REPUBLIKY  pre rok 2020

Juniori – 3. Kristián Kozma (90,71 b.)

Nádeje 7 - 11. Simona Zeleňáková (14,22 b.) 

Veľká cena Liptova Liptovský Mikuláš 15. 2 – 16. 2. 2020

Mladšie žiačky B - 6.  Eliška Frýdlová (20,56 b.)

Staršie nádeje B – 12. Katarína Ferencová (17,88 b.),23. Daniela Malíková (7,22 b.)

Mladšie nádeje B - .4. Karolína Onofrejová (16,21 b.), 11. Zuzana Babičová (12,54 b.)                   

Nádeje 7 -  4. Simona Zeleňáková (14,47 b.)  

Hobby Silver Mladší – 7Vivien Ivanová ( 14,87 b.)

Adult Bronze – 4. Saskia Oľhová (18,59 b.)

Začiatočníci – 1. Daniela Guregová (5,00 b.), 2. Marcus Paulo Novák (3,36 b.), 3. Ema Mária Straková (2,56 b.)

Veľká cena Zvolena 8.2. – 9.2. 2020

Juniori – 3. Kristián Kozma (96,80 b.)

Nádeje 9 – 7. Zuzana Oravcová (25,61 b . )

11. Žilinská pirueta 8.2. – 9.2. 2020

Hobby Silver Mladší – 5. Vivien Ivanová (14,55 b.)

Adult Bronz  – 5. Saskia Oľhová (17,36 b.)

13. ročník Veľkej ceny Ružomberka 25. 1. – 26. 1 .2020

Mladšie žiačky B - 14. Laura Kozmová (20,41 b.), 15 Eliška Frýdlová (20,39 b.) 18. Tatiana Chovančáková (18,38 b.)

Staršie nádeje B – 21. Daniela Malíková (8,93 b.)

Mladšie nádeje B - 4. Karolína Onofrejová (18,08 b.)                                                               

Nádeje 9 – 13. Zuzana Oravcová (22,83 b.)

Nádeje 7 - 5. Simona Zeleňáková (13,94 b.)                                                                         

Hobby Silver Mladší – 6. Vivien Ivanová ( 14,52 b.)

50. ročník Veľkej ceny Košíc a 27. ročník Košickej korčuľky 18. 1. -19. 1. 2020

Staršie žiačky B – 2.  Dorota Kronová (18,71 b.)                                                          

Mladšie žiačky B – 9.  Eliška Frýdlová (17,98 b.) 11. Tatiana Chovančáková (17,66 b.)

Staršie nádeje B – 8.  Katarína Ferencová (18,46 b.), 12. Daniela Malíková (6,89 b.)

Mladšie nádeje B - 1. Karolína Onofrejová (16,11 b.), 10. Zuzana Babičová (10,86 b.)                                                               

 Nádeje 7 - 5. Simona Zeleňáková (12,59 b.)                                                                         

 Hobby Silver Junior – 4. Stella Pavlíková (19,65 b.)

 Hobby Silver Mladší – 6. Vivien Ivanová ( 13,44 b.)

 

1. Veľká cena mesta Michalovce 28.12.2019

 Juniori – 2. Kristián Kozma (82,63 b.)                                                                                     

Staršie žiačky B – 2.  Dorota Kronová (22,23 b.)                                                               

Mladšie žiačky B – 3.  Eliška Frýdlová (20,68 b.), 6. Tatiana Chovančáková (20,04 b.)

Staršie nádeje B – 4.  Katarína Ferencová (20,60 b.), 11. Daniela Malíková (8,04 b.)

Mladšie nádeje B - 3. Karolína Onofrejová (15,70 b.), 7. Zuzana Babičová (12,92 b.)                                                               

 Nádeje 7 - 3. Simona Zeleňáková (11,28 b.)                                                                         

 Hobby Silver Junior – 4. Stella Pavlíková (18,52 b.)

 Hobby Silver Mladší – 3. Vivien Ivanová ( 13,90 b.)

Adult Bronz  – 1. Saskia Oľhová (22,31 b.)

Crow Arena Trophy Košice 19. – 20. 12. 2019

Mladšie žiačky B – 3.  Eliška Frýdlová (19,56 b.), 4. Tatiana Chovančáková (19,54 b.)

Nádeje 9 – 8. Zuzana Oravcová (21,33 b.)

Mladšie nádeje B – 2. Karolína Onofrejová (18,65 b.), 8. Zuzana Babičová (13,63 b.)

38. ročník Veľkej ceny Žiliny 6.12.2019

Staršie nádeje B – 14.Katarína Ferencová (21,06 b.)

Mladšie nádeje B – 7. Zuzana Babičová (16,30 b.)

6. Poľana Cup Detva 30.11.2019

Staršie nádeje B – 3.  Zuzana Oravcová (26,77 b.)

43. ročník Ceny mesta Prešov v Bardejove 16.11.2019

 Juniori – 1. Kristián Kozma (96,56 b.)                                                                                     

Staršie žiačky B – 2.  Dorota Kronová (24,62 b.)                                                               

Mladšie žiačky B – 4.  Eliška Frýdlová (20,46 b.), 6. Tatiana Chovančáková (19,72 b.), 12. Laura Kozmová (15,92 b.)

Staršie nádeje B – 3.  Zuzana Oravcová (23,49 b.), 8.  Katarína Ferencová (19,07 b.)

Mladšie nádeje B - 3. Karolína Onofrejová (15,36 b.)                                                         

 Nádeje 7 - 3. Simona Zeleňáková (14,55 b.)                                                                         

 Hobby Silver Junior – 6. Stella Pavlíková (17,95 b.)

Adult bronz- 2. Saskia Oľhová (24,08 b.)

57 GP SNP Banská Bystrica 9. – 10. 11. 2019

Staršie nádeje B – 6Zuzana Oravcová (23,49 b.)

1. Veľká cena Vranova 26. – 27. 10. 2019

 Juniori- 1. Kristián Kozma (97,15 b.)

 Staršie žiačky B2.  Dorota Kronová (23,34 b.)

 Mladšie žiačky B2. Laura Kozmová (23,83 b.), 3.Tatiana Chovančáková (22,79 b.), 5. Eliška Frýdlová (19,63 b.)

Staršie nádeje B2. Zuzana Oravcová (23,22 b.), 4. Katarína Ferencová (22,34 b.)

Mladšie nádeje B2. Karolína Onofrejová (17,38 b.), 5. Zuzana Babičová (13,78 b.)

Nádeje 71. Simona Zeleňáková (17,31 b.)

Hobby Silver Junior3. Stella Pavlíková (17,82 b.)